ll 771 1 l/ 4e Afd. 26 oktober 1961 134 ONBEWOONBAARVERKLARING RAADHUISSTRAAT 15—17. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat de woningen Raadhuisstraat 15 en 17, kadastraal be- kend gemeente Heemstede, sectie B, nummer 1055 in een slechte toestand verkeren; dat het metselwerk van de halfsteens buitenmuren is gescheurd en ont- zet en de vloeren en deuren deels zijn vergaan; dat de woningen wegens het ontbreken van goed functionerende tras- ramen erg vochtig zijn; dat de keukens van beide woningen en de rookafvoer van de woning no. 17 zeer primitief zijn; dat bij eventuele brand de aanwezigheid van een ten dele houten schei- dingswand tussen beide woningen meer dan normaal gevaar opievert voor de bewoners; overwegende, dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noordholland bij brief van 6 okto- ber 1961 adviseert de woningen onbewoonbaar te verklaren op grond van de volgende gebreken: a. slechte toestand; b. ernstige mate van vochtigheid; c. het ontbreken van een behoorlijke keukeninrichting; d. brandgevaarlijke toestand; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 25 der Woningwet; BESLUIT: 1. de woningen plaatselijk gemerkt Raadhuisstraat 15 en 17, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 1055, onbewoonbaar te ver- klaren; 2. a. te gelasten, dat de woning Raadhuisstraat 15 binnen een termijn van 6 maanden, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voor- ziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit is gehandhaafd, ontruimd moet zijn; b. de ontruimingstermijn voor de woning Raadhuisstraat 17 te stellen op 7 dagen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 oktober 1961. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 22