151 2e afd. 30 november 1961. Artikel 7. Indien, zulks ter beoordeling- van de voorzitter, de te behandelen onder- werpen van belang zijn ôf alleen voor de ambtenaren op jaarsalaris ôf alleen voor de ambtenaren op weeksalaris kan door de vertegenwoordiging van het gemeentebestuur overleg worden gepleegd met de leden, die de organisaties van ambtenaren op jaarsalaris dan wel van ambtenaren op weeksalaris vertegenwoordigen. Artikel 8. 1. De commissie kan, indien zij dit voor de behandeling van een bepaald onderwerp nodig acht, een sub-commissie instellen. De leden dezer com- missie worden door de voorzitter, na overleg met de commissie, aange- wezen. 2. De secretaris van de commissie is tevens secretaris van de sub-com- missie. Hij kan zich doen bijstaan of vervangen door degenen, die in- volge artikel 4, lid 2, ter beschikking staan. 3. Het bepaalde in artikel 12 is van overeenkomstige toepassing. VEKGADERINGEN. Artikel 9. 1. De commissie vergadert op door de voorzitter te bepalen tijdstippen. 2. Voorts belegt de voorzitter een vergadering, wanneer tenminste drie leden van de commissie dit verzoeken voor de behandeling van een of meer door hen aan te geven onderwerpen en wel uiterlijk binnen één maand na ontvangst van het verzoek. Het verzoek dient vergezeld te gaan van een schrifteiijke toelichting. Artikel 10. 1. De commissie wordt tijdig, in de regel 14 dagen van tevoren, ter ver- gadering opgeroepen. De oproepingsbrief vermeldt zoveel mogelijk de te behandelen onderwerpen. 2. Een vergadering kan slechts plaats hebben indien tenminste de helft van de vertegenwoordiging van het gemeentebestuur aanwezig is en tenminste de helft der organisaties is vertegenwoordigd. 3. Indien wegens onvoltalligheid in de zin van het vorige lid een vergade- ring niet kan plaats hebben, worden de aan de orde zijnde onderwer- pen door de voorzitter geplaatst op de agenda van een binnen veertien dagen te houden nieuwe vergadering, in welke vergadering die onder- werpen in elk geval kunnen worden behandeld. Artikel 11. Elk lid heeft het recht onderwerpen ter behandeling aanhangig te ma- ken door deze schriftelijk op te geven aan de voorzitter. Deze stelt die onderwerpen zoveei mogelijk in de eerstvolgende vergadering aan de orde. Artikei 12. 1. De vergaderingen zijn niet openbaar. 2. De voorzitter kan hoofden van takken van dienst en andere ambtena- ren uitnodigen de vergaderingen bij te wonen. Deze kunnen aan de be- sprekingen deelnemen. 3. De vertegenwoordigers der organisaties kunnen zich doen bijstaan door een vertegenwoordiger van het hoofdbestuur van hun organisatie. Wanneer een organisatie van dit recht gebruik maakt, zal de vergade- ring worden bijgewoond door slechts één harer vertegenwoordigers. 4. De voorzitter kan omtrent het in de vergadering behandelde en om-

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 46