151 2e afd. 30 november 1961. trent de inhoud van aan de commissie overgelegde stukken geheim- houding opleggen. Deze geheimhouding geldt niet ten opzichte van bur- gemeester en wethouders en van de raad, alsmede niet tegenover de hoofdbesturen der vertegenwoordigde organisaties. 5. De vertegenwoordigers en plaatsvervangende vertegenwoordigers der organisaties hebben het reeht de punten der agenda binnen de grenzen ener doelmatige en vertrouwelijke behandeling van zaken aan een voor- bespreking in eigen kring te onderwerpen. Artikel 13. De voorzitter kan op verzoek van tenminste twee leden of zo dikwijls hij dit nodig acht de vergadering schorsen voor een door hem te bep&.lcn tijd. Artikel 14. 1. Indien in de vergadering moet worden gestemd brengt elke vertegen- woordiging, bedoeid in artikei 2, lid 1, één stem uit. 2. De stem van de vertegenwoordiging van het gemeentebestuur wordt bepaald door hoofdelijke stemming der aanwezige leden in of buiten de vergadering. Bij staking van stemmen beslist de stem van de voor- zitter. 3. De stem van de vertegenwoordiging der organisaties wordt bepaald door stemming per vertegenwoordigde organisatie, waarbij voor iedere organisatie zoveel stemmen worden uitgebracht als ambtenaren, even- tueel naar de onderscheiding bedoeld in artikel 7 bij haar zijn aange- sloten op de eerste dag van het lopende jaar, met dien verstande, dat voor een organisatie niet meer stemmen in aanmerking komen dan het totaal aantal stemmen mln één, dat door de andere organisaties geza- menlijk wordt uitgebracht. Bij staking van stemmen wordt de vertegen- woordiging geacht tegen te hebben gestemd. 4. Indien een organisatie in de loop van het jaar wordt vertegenwoordigd, geldt voor de toepassing van het vorige lid het aantal aangesloten amb- tenaren op dat tijdstip. Artikel 15. Het in de vergadering behandelde wordt zakelijk weergegeven in de notulen, welke, tenzij het in artikel 16 bedoelde reglement anders bepaalt, zo spoedig mogelijk in afschrift aan de leden en plaatsvervangende leden worden toegezonden. Artikel 16. Indien door de commissie een reglement van orde voor de vergaderin- gen wordt vastgesteld behoeft dit de goedkeuring van burgemeester en wethouders. HOOFDSTUK IH SLOTBEPALINGEN. Artikel 17. In de gevallen, waarin deze verordening of het reglement van orde niet voorziet, beslist de voorzitter. Artikel 18. 1. Burgemeester en wethouders doen geen voorstellen tot wijziging dezer

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 47