153 2e afd. 30 november 1961. Deze resultaten zullen worden behandeld door een door ons in te stellen werkclassificatie- en inpassingscommissie. Daarna zal met de voorberei- ding der prestatiebeloning kunnen worden begonnen. Om aan een en ander een algemene basis in het Algemeen Ambtenaren- reglement te geven worden U de wijzigingen vermeld onder II en VI van nevensgaand ontwerp-besluit voorgesteld. Een exemplaar van ons terzake te nemen besluit hebben wij voor U bij de stukken ter inzage gelegd. Uit dit concept zal U blijken, dat indeling in de verschillende loongroepen zal geschieden naar het volgéns de genor- maliseerde methode van werkclassificatie toegekende puntenaantal. De prestatiebeloning, welke als een toeslag op het functieloon wordt toege- kend, kan berekend worden volgens gemeten tarieven of in de vorm van verdienstebeloningIn het eerste geval bedraagt de toeslag maximaal 33 Vs in het tweede maximaal 12 De beoordeling voor de verdienste- beloning, welke voorshands wel uitsluitend zal worden toegepast, zal ge- schieden naar de volgende gezichtspunten a. kwaliteit van het werk; b. kwantiteit van het werk; c. gedrag ten opzichte van mensen; d. gedrag ten opzichte van zaken. De premiepercentages lopen van 0 tot 12 Zoals Uw College bekend is wordt thans als voorschot op deze verdienstebeloning reeds een over- gangstoeslag van 3 uitbetaald. Wij hebben het voornemen ook voor de aan de verdienstebeloning inhe- rente personeelsbeoordeling het Bureau Personeelsbeheer der Vereniging van Nederlandse Gemeenten in te schakelen. Van deze gelegenheid maken wij tenslotte gebruik U voor te stellen ar- tikel 16 van het Ambtenarenreglement te doen vervallen. Deze materie wordt thans geregeld in artikel 22 van de nieuwe statuten varx de Stich- ting ,,Heemsteedse Sportparken". Wij stellen U voor tot wijziging van het Algemeen Ambtenarenregle- ment over te gaan door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Voornoemde ministeriële circulaire, alsmede het advies van de commis- sie van overleg voor het gemeentepersoneel, liggen voor U bij de stukken ter inzage. Heemstede, 22 november 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 56