mmmm 153 2e afd. 30 november 1961. le WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENBEGLEMENT. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders alsmede het advies van de commissie van overleg voor het gemeentepersoneel; het Algemeen Ambtenarenreglement, vastgesteld bij raadsbesluit van 28 april 1960, no. 58, te wijzigen als volgt: I. Artikel 16 vervalt. de volgende wijzigingen aangebracht: a. îe na worat gelezen: „De bezoldiging omvat het salaris, met inbegrip van periodieke verhogingen, de in die verordening omschreven emolumenten en toelagen, alsmede de in lid 2 bedoelde prestatiebeloning". b. Ingevoegd wordt een nieuw 2e lid, luidende: ,,Indien en voor zover het salaris van de ambtenaren wordt be- paald ingevolge een methodische waardering van hun ambt, is op hen tevens van toepassing een stelsel van prestatiebeloning. Burgemeester en wethouders geven in dat geval met betrekking tot die waardering en de toekenning van prestatiebeloning nadere voorschriften voor de ambtenaren dan wel voor bepaalde bij die voorschriften aangewezen ambtenaren of groepen van ambtena- ren. Bij die voorschriften kan worden bepaald, dat ingevolge de in het eerste lid bedoelde verordening genoten persoonlijke toe- lagen of ambtstoelagen worden gewijzigd of vervallen, indien en voor zover deze toelagen hun grond vinden in omstandigheden, die bij de waardering van het ambt dan wel bij de prestatiebe- loning in aanmerking worden genomen, met dien verstande, dat het salaris van de ambtenaar geen vermindering zal ondergaan". c. De huidige leden 2 en 3 worden vernummerd in 3 en 4. m. In artikel 19, 4e lid, wordt: 1. onder a voor „l/195ste" en „op de vrije zaterdagmiddag" gelezen respectievelijk „l/187ste" en „op zaterdag tussen 6 en 22 uur"; 2. onder b voor „l/45ste" gelezen ,,l/43ste" en wordt tussen „22 uur" en „en met 100 ingevoegd ,,en op zaterdag tussen 6 en IV. In artikel 28, le lid, wordt voor 8,gelezen 8,80", terwijl het 3e lid van dit artikel gelezen wordt als volgt: 3. Wanneer een ambtenaar op weeksalaris wordt aangewezen om de thuiswachtdienst van een andere ambtenaar op weeksalaris waar te nemen, ontvangt hij voor die waarneming een vergoeding van 3/11 gedeelte van het bedrag van 8,80, genoemd in het eerste lid, indien de waarneming op een zaterdag, een zondag of op de in artikel 29, 4e lid, genoemde feestdagen plaats vindt, en van 1/11 gedeelte van dat bedrag, indien de waarneming op een van de andere dagen plaats vindt. BESLUIT: 22 uur".

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 57