154 2e afd. 30 november 1961. TIENDE WIJZIGING JAARWEDDEKEGELING AMBTENAREN. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie van overleg voor het gemeentepersoneel, groep ambtenaren; A. de „Verordening, regelende de jaarwedden van de ambtenaren in dienst der gemeente", vastgesteld bij raadsbesluit van 28 juli 1955, no. lOOa, laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 29 juni 1961, no. 82, te wijzigen als volgt: I. In de bij de verordening behorende staat houdende de indeling van de ambtenaren in klassen wordt onder salarisklasse XHI op- genomen: directeur openbare leeszaal en bibliotheek. II. In artikel 4 vervallen de woorden „hoofdbode en" en wordt voor 116,en 58,respectievelijk gelezen 192,en 125,—". III. In het eerste lid van artikel 5 vervalt h en het daarachter ver- melde. IV. Artikel 14 wordt gelezen als volgt: De vergoeding voor het gebruik van eigen vervoermiddelen in dienst der gemeente wordt, voor zover niet in de gemeente- of bedrijfsbegroting op een vast bedrag bepaald, door burgemeester en wethouders geregeld, na hierover het hoofd van de betrokken tak van dienst te hebben gehoord. B. te bepalen dat: le. de wijzigingen, genoemd onder A. I en A. IH geacht worden met ingang van 1 september 1961 in werking te zijn getreden, met dien verstande, dat het jaarsalaris van de heer P. V. de Wit, als directeur der openbare leeszaal en bibliotheek, voor het tijdvak van 1 t/m 15 september 1961 gehandhaafd blijft op 2736, 2e. de wijziging genoemd onder A. II geacht wordt in werking te zijn getreden met ingang van 1 oktober 1961 en die genoemd onder A. IV op /ie datum van dit besluit. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 november 1961. BESLUIT: voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 60