IV. Herstelwerkzaamheden aan „Meerzicht". Alvorens voor dit doel een krediet aan de Raad te kunnen vragen zal door de Rijksdienst voor de Monumentenzorg advies over dit herstel moeten zijn uitgebracht. V. Verbetering Wipperplein, Heemsteedse Dreef, Vaikenburgerlaan en Glipper Dreef. Het lijkt aanbeveling te verdienen om in aansluiting aan de Heem- steedse Dreef en de Cruquiusweg op het Wipperplein een gefundeer- de asfaltweg te maken. Voor het gedeelte van de Heemsteedse Dreef tussen Wipperplein en Valkenburgerplein wordt het aanbrengen van een nieuwe gefundeerde klinkerbestrating overwogen. Voorts zal eerlang tot verbreding en verbetering van de Valkenburgerlaan, zuidelijk van het Valkenburgerplein, en van de Glipper Dreef moe- ten worden overgegaan. Of en zo ja in welke zin in het begrotingsjaar dienaangaande reeds concrete voorstellen aan Uw Raad zullen worden gedaan kunnen wii thans nog niet beoordelen. VI. Verbetering Leidsevaartweg. Wij hopen U in de loop van het begrotingsjaar een voorstel te kun- nen doen tot het treffen van voorzieningen ter verhoging van de verkeersveiligheid op deze weg. VII. Verbetering walbeschoeiingen langs Blekersvaartweg, Kerklaan, Willem van de Veldekade, Groenendaalkade en Heemsteeds Kanaal. Het ligt in ons voornemen U binnenkort voor te stellen een krediet te verlenen voor de vervanging van de in slechte staat verkerende houten beschoeiing"en ter plaatse door betonbeschoeiingen. Tenslotte kunnen wij U nog mededelen, dat wij voornemens zijn bin- nenkort over te gaan tot de samenstelling van een commissie voor het speeltuinwerk. Een omschrijving van de taak dezer commissie is in voor- bereiding. s^el,len u voor vaststelling van de gemeente-begroting en die van de takken van dienst met de daarbij behorende wijzigingsbesluiten over te gaan. b Heemstede, 18 oktober 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 8