14 4e Afd. 25 januari 1962. SCHATTING TEKREINEN VAN HET GRONDBEDRIJF. Aan de Raad, Volgens artikel 32 van de verordening op het beheer der gemeente- bedrijven moeten de bij het Grondbedrijf in beheer zijnde eigendommen na elk tijdvak van 5 jaren worden geschat. De laatste schatting heeft plaats gehad naar de toestand op 1 januari 1957, zodat thans weder schatting moet plaats hebben naar de toestand op 1 janua,ri 1962. De schatting moet geschieden door een door U te benoemen commissie van schatting, bestaande uit 3 leden. Gaame bieden wij U voor benoeming tot leden van deze commissie de volgende aanbeveling aan: 1. J. H. v. d. Putten 2. P. J. J. v. d. Putten 1. A. J. J. Verspoor 2. W. Bos 1. A. Volkers 2. J. M. Strijbis Aangezien het gewenst is enige regelen te stellen, welke bij de schatting in acht genomen moeten worden, bieden wij U daartoe bijgevoegd ont- werp-besluit ter vaststelling aan. Heemstede, 17 januari 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 17 januari 1962 BESLUIT te bepalen, dat de schatting van de bij het Grondbedrijf in beheer zijnde eigendommen moet geschieden met inachtneming van de volgende regelen: 1. voor alle in de boeken van het Grondbedrijf onder een afzonderlijk hoofd vermelde eigendommen moet een afzonderlijke schatting ge- schieden; 2. de vaststelling ener schatting geschiedt met algemene stemmen of bij meerderheid van stemmen; schat ieder der leden op een verschillend bedrag, dan wordt het ge- middelde der drie bedragen genomen; 3. van alle schattingen brengt de Commissie een beredeneerd verslag uit aan burgemeester en wethouders. Burgemeester en wethouders brengen dit verslag ter kennis van de Raad. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 januari 1962. e secretaris, Devoorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 31