16 4e Afd. 25 januari 1962. KREDIET IN VERBAND MET OPRICHTEN VERGADERGEBOUWTJE WOONWAGENKAMP. Aan de Raad, Het bestuur van de St. Vincentius-vereniging-, conferentie: Parochie O.L.Vr. Hemelvaart te Heemstede, heeft ons verzocht toestemming te willen verlenen voor het plaatsen van een houten gebouwtje op het woon- wagenkamp, welk gebouwtje moet dienen ais plaats van samenkomst der kampbewoners voor recreatieve en culturele doeleinden. Aangezien dit moedig initiatief onze waardering afdwong, hebben wij doen nagaan wat de praktische mogelijkheden en technische moeilijkheden voor het plaatsen van het gebouwtje zouden zijn. Daarbij bleek ons het navolgende. Op het kamp zelf is niet voldoende ruimte beschikbaar, wel echter op de strook gemeentegrond ten westen van de toegangsweg, gelegen vlak tegen de kampafscheiding. Het benodigde terreintje zal daartoe eerst moeten worden opgehoogd, betegeld en bestraat; de kosten daarvan wor- den geraamd op f 2.850,Een gasleiding is op deze plaats aanwezig; de aansluiting van het gebouwtje op deze leiding, nodig voor de ver- lichting, zal naar schatting f 105,kosten, terwijl de aansluitingskosten voor het watercloset zijn begroot op f 120,en de afvoer inclusief putten voor het toilet op f 200, Wij stellen U voor deze kosten, in totaal 3.275,voor rekening van de gemeente te nemen, en ons voor de uitvoering van de werkzaamheden een krediet tot dit bedrag te verlenen. Heemstede, 17 januari 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 januari 1962; BESLUIT: burgemeester en wethouders ten laste van de gewone dienst van de be- groting 1962 een krediet te verlenen groot /3.275,—, voor het ophogen van een terreintje bij het woonwagenkamp ten behoeve van een aldaar te plaatsen recreatie-gebouwtje, alsmede voor het maken van de vereiste aansluitingen van het gebouwtje voor gas, water en afvoer. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 januari 1962. seeretaris, De Vjoarzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 35