«am 29 ft 4e af,j 22 februari 1962 ONBEWOONBAARVERKLARING PRINSENLAAN 6. De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat de woning Prinsenlaan 6, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, no. 3481 ged., in een zeer siechte toestand verkeert; dat de gevels zijn verzakt en geseheurd; dat de woning tengevolge van het doorregenen van de gevels en het ont- breken van een trasraam uitermate vochtig is; dat de buitenkozijnen en ramen volledig verteerd zijn en de begane grondvloeren gedeeiteiijk en de verdiepingsvloeren praktisch geheei ver- gaan zijn; dat de keuken zeer primitief en grotendeels versleten is en het privaat aileen van deze keuken uit toegankeiijk is; overwegende, dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvestmg en de Bouwnijverheid in de provincie Noordholland bij brief van 13 febr. 1962 adviseert de woning onbewoonbaar te verkiaren op grond van de volgende gebreken: a. slechte toestand; b. vochtigheid; c. ontbreken van een behooriijk ingerichte keuken; d. onhygiënische piaatsing van het privaat; gezien het voorstei van burgemeester en wethouders; geiet op artikel 25 der Woningwet; BESLUIT: 1 de woning piaatselijk gemerkt Prinsenlaan 6, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie C, no. 3481 ged., onbewoonbaar te verklaren; 2. te geiasten, dat de woning Prinsenlaan 6 binnen een termijn van drie maanden, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorziening tegen dit besiuit is verstreken of dit besluit is gehandhaafd, ontruimd moet zijn. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 22 februari 1962. ie secretaris, 5® voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 24