4e afd. 27 april 1962. 49 KREDIET AANSCHAFFING ALÜMINIUM JALOEZIEËN RAADHUIS. Aan de Raad, De linnen vouwgordijnen voor de ramen van het raadhuis verkeren in het algemeen in zo'n slechte staat, dat ze niet meer gereinigd kunnen worden zonder geheel stuk te gaan. Verschillende ramen zijn niet meer van gordijnen voorzien, omdat dezelfde soort gordijnen niet meer te krij- gen is. Hoewel deze toestand reeds een aantal jaren bestaat, zijn maatre- gelen om daarin verbetering te brengen om financiële redenen achterwege gebleven. Het gaat n.l. niet om de aanschaffing van een paar gordijnen maar om het treffen van een uniforme voorziening voor alle ramen van h©t raadhuis Aangezien de aan de buitenzijde van het raadhuis aangebrachte zon- wering er in het algemeen haveloos uitziet, hebben wij naar een oplossing gezocht welke als afsluiting bij gebruik van de kamers bij avond ên als zonwering kan worden gebruikt. Als meest doeltreffende voorziening zijn ons aanbevolen de zgn. „Vene- tian blinds", aluminium jaloezieën, welke een minimum aan onderhoud vergen. Wij stellen U voor, ons ten behoeve van het aanschaffen van deze ja- loezieën, welke ook de goedkeuring van de welstandscommissie wegdra- gen, een krediet te verlenen groot f 2.910,Nadere bijzonderheden over de jaloezieën en over de kostenraming liggen ten Raadhuize ter inzage. Heemstede, 18 april 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 april 1962; BESLUIT: burgemeester en wethouders ten laste van de gewone dienst van de be- groting 1962 een krediet te verlenen groot f 2.910,ten behoeve van het aanschaffen en aanbrengen van aluminium jaloezieën aan het Raadhuis. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 april 1962. e secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 21