T~ 50 4e Afd. 27 april 1962. VERBETERING KERKLAAN NOORDZIJDE. Aan de Raad, In het voetpad aan de noordzijde van de Kerklaan tussen Blekersvaart- weg en Herenweg zijn over grote lengten geringe verzakkingen ontstaan, waardoor zich bij regenval grote plassen vormen, die het pad onbegaan- baar maken. Tot herstel hiervan willen wij het pad van een nieuwe koud- asfaltlaag doen voorzien, welke aan de groenstrookzijde met betonnen kantplanken zal worden afgezet. Aan de andere zijde van de groenstrook is de rijweg ten dele opgesloten door een rollaag van klinkers. Deze wordt door het verkeer weggedrukt. Het is gewenst deze laag te vervangen door een trottoirband met twee rijen betontegels, zoals langs de Kerklaan bij de overige plantsoenstrook is aangebracht. Nu wij U heden in een ander voorstel adviseren te besluiten tot verbe- tering van de Kerklaan ter plaatse van de huidige Bavobrug, zouden wij gelijktijdig met bovengenoemde werkzaamheden het trottoir aan de noord- zijde van de Kerklaan tussen Blekersvaart en Witte Brug willen betegelen en van trottoirbanden voorzien. De kosten van bovengenoemde werkzaamheden worden geraamd op resp. 9.400,f 2.200,en f 6.300,Na het aanbrengen van deze voor- zieningen zal de gehele noordzijde van de Kerklaan in een goede toestand zijn gebracht. Wij stellen U voor ons het voor deze werkzaamheden benodigde krediet ad 17.900,ter beschikking te stellen. Heemstede, 18 april 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 april 1962 met het advies van de Commissie voor Openbare Werken; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders, ten behoeve van de verbetering van de noordzijde van de Kerklaan een krediet te verlenen, groot 17.900, b. ht sub enoemde bedrag af te schrijven in 15 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 april 1962. e secretaris, De=wuorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 23