4e Afd. 27 april 1962. 51 SLOPEN BAVOBRUG EN VERBETERING WEGDEK KERKLAAN. Aan de Raad, De Bavobrug in de Kerklaan is gelegen over een vaart die niet meer wordt bevaren. Aangezien deze smalle brug daardoor alieen nog maar een verkeersobstakel is, hebben wij doen nagaan of deze brug kan worden verwijderd. De eigenaren van de vaart hebben ons verklaringen overgelegd, dat zij met het verwijderen van de brug instemmen en bij het belemmeren van de doorvaart geen enkel recht op schadevergoeding kunnen doen gelden. Wij hebben daarop voor het slopen van de brug en het uitvoeren van daaruit voortvloeiende werken een bestek met tekening en begroting doen gereed maken dat ten raadhuize voor U ter inzage ligt. Na verwijdering van de brug zal een wegdek worden aangelegd op het- zelfde niveau en van dezelfde breedte als het overige wegdek. De kosten worden geraamd op f 16.000, Wij stellen U voor ons voor dit werk, waardoor een grote verbetering in de verkeerssituatie wordt aangebracht, het benodigde krediet te ver- lenen. Heemstede, 18 april 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 april 1962, met het advies van de Commissie van Openbare Werken; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen, groot f 16.000, ten behoeve van het slopen van de Bavobrug en de daaruit voortvloeien- de verbetering van het wegdek in de Kerklaan; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 15 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 april 1962. De secretaris, DejajQrzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 25