42 4e Afd. 27 april 1962. VERKOOP GKOND KIVIERENBUUKT. Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de Stichting tot Bevordering van de Woningbouw in de gemeente Heemstede te Heemstede heeft ver- zocht te mogen kopen drie percelen bouwterrein, gelegen tussen de IJssel- laan en de Leidsevaart, bestemd voor bebouwing met 24 eengezinswonin- gen en 8 garages. Wij hebben tegen deze verkoop geen bezwaar en hebben mitsdien met de Stichting een voorlopige koopakte afgesloten welke, met het kaartje, waarop de over te dragen percelen staan aangegeven, voor U ten Raad- huize ter inzage ligt. Wij nodigen U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 11 april 1962; burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de Stichting tot Bevordering van de Woningbouw in Heemstede te Heem- f;^e of haar nader te noemen meesters drie percelen bouwterrein, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, gezamenlijk groot 1182 m2, gelegen ten westen van de IJssellaan, kadastraal bekend in sectie B, no. 7262 (ged) en 6035 (ged) voor de prijs van 138.400, 2e. om in de kadastrale aanduiding van de verkochte percelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na het advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zul- ien oc of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 11 april 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 april 1962. •zitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 5