44 4e afd. 27 april 1962. VERKOOP BADHUIS. Aan de Raad, In onze memorie van antwoord op het algemeen verslag over de ont- werp-begrotingen voor 1962 hebben wij onder punt 18 medegedeeld, dat wij in onderhandeling waren over de verkoop van het badhuis. Zodra overeenstemming over de verkoopvoorwaarden was bereikt, zouden wij U een voorstel doen tot deze verkoop over te gaan. Wij voegden daaraan nog toe, dat het in ons voornemen lag U dan gelijktijdig voor te stellen met de uit de verkoop verkregen middelen een badgelegenheid bij het nieuwe zwembad te stichten. Wij kunnen U thans mededelen, dat de bedoelde overeenstemming is bereikt en dat de Staat der Nederlanden Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie) het badhuis met bijbehorende grond doch zonder centrale-verwarmingsketel c.a. wil kopen voor 49.000, Voor verdere bedingen verwijzen wij U naar de in het bijgevoegde ontwerp-raadsbesluit opgenomen voorwaarden. Wij achten de bedongen prijs voldoende hoog om U voor te stellen tot verkoop van het badhuis, dat zwaar gescheurd en voor de tegenwoordige behoefte inefficiënt is, te besluiten. Wij hebben inmiddels opdracht gegeven de bouw van een badhuis met bovenwoning voor te bereiden, hetwelk gebouwd zal worden op het ter- rein van de toekomstige zwemvijvers aan de Sportparklaan. Voorstellen hierover zullen U zo spoedig mogelijk bereiken. Heemstede, 18 april 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 9