54b 4e Afd. 24 mei 1962. ONBEWOONBAARVERKLAKING KADIJK 37 EN 38. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat de percelen Kadijk 37 en 38, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie C, nummer 3471 ged. in een zodanig slechte toe- stand verkeren, dat zij ongeschikt ter bewoning zijn; dat het metselwerk van de buitenmuren is gescheurd en ontzet, het houtwerk van de vloeren, kozijnen, ramen en kap gedeeltelijk is vergaan; dat de woningen wegens het ontbreken van een deugdelijk trasraam en tengevolge van het doorslaan van de buitenmuren zeer vochtig zijn; dat de slaapgelegenheid van de woning no. 37 op de open zoider zeer gebrekkig is te noemen en voorts het in de keuken gelegen privaat onvol- doende en op onhygiënische wijze is ingericht; dat bij brand de houten scheidingswand van de op de zolder van de wo- ning no. 38 aanwezige slaapgelegenheid, alsmede de steile moeilijk begaan- bare toegangstrap meer dan normaal gevaar opleveren voor de bewoners; dat in laatstgenoemde slaapgelegenheid de toetreding van daglicht en lucht onvoldoende is; overwegende, dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noordholland bij brief van 26 april 1962 adviseert: le. de woning no. 37 onbewoonbaar te verklaren wegens: a. slechte toestand b. vochtigheid c. onvoldoende slaapgelegenheid en d. onhygiënische ligging en inrichting van het privaat; 2e. de woning no. 38 onbewoonbaar te verklaren wegens: a. slechte toestand b. vochtigheid c. brandgevaarlijke toestand en d. onvoldoende daglicht en lucht in de zolderslaapkamer; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 25 der Woningwet; BESLUIT: 1. de woningen plaatselijk gemerkt Kadijk 37 en 38, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummer 3471 ged. onbewoonbaar te verklaren. 2. a. te gelasten, dat de woning Kadijk 37 binnen een termijn van 6 maan- den, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit is gehandhaafd ontruimd moet zijn; b. behoudens nadere beslissing de ontruiming van de woning Kadijk 38 niet te doen plaats vinden, zolang de bewoning door dezelfde per- soon als eigenaar voortduurt. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 mei 1962. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 12