ze Atd. 24 mei 1962. tig genoeg worden geacht hun uit de geldlening voortvloeiende verplich- tingen na te komen. In de netto-stichtingskosten, genoemd in deze staat, zijn die voor de bouw der garages niet begrepen. Wij steüen U voor de gevraagde garantie door vaststelling van het ont- werp-besluit te verlenen. Heemstede, 10 mei 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien de aanvragen om zekerheid van de op bijgaande staat vermelde personen (hierna te noemen geldnemers) voor de betaling van hoofdsom en rente van de lening tot het bedrag achter hun naam vermeld door de Cooperatieve Levensverzekering-maatschappij U.A. „Concordia" te Utrecht hierna te noemen geldgeefster) aan hen verstrekt, onder verband van eerste hypotheek op de door hen te bouwen woningen aan de Amstellaan en de IJssellaan te Heemstede; of) frtikei 7 van het Besluit bevordering eigen-woningbezit en ar- tikel 7 van de Beschikking bevordering eigen-woningbezit; BESLUIT: 1. onder voorbehoud, dat aan aanvragers ten behoeve van de bouw van bedoelde woningen een toeslag zal worden toegekend ingevolge het Be- sluit bevordering eigen-woningbezit, onder de voorwaarden en bepa- hngen van zekerheidsstelling, vervat in bijlage III van de Beschikking bevordering eigen-woningbezit, zekerheid te stellen voor de betaling van hoofdsom en rente van de op bijgaande staat vermelde lenings- bedragen of zoveel meer of minder als 90 ten honderd van de netto- stichtingskosten van de betreffende woning uitmaakt, door de geld- geefster aan de geldnemers te verstrekken onder verband van eerste hypotheek op bedoelde woningen; 2. aan de Minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid te verzoeken om deelneming uit 's rijks kas voor 50 ten honderd in het eventuele verlies, voortvloeiende uit de onder 1 bedoelde zekerheidsstelling. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 mei 1962. cretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 18