59 2e Afd. 24 mei 1962. AANSCHAFFINGEN EN VOORZIENINGEN KLEUTERSCHOOL KOEDIEFSLAAN. Aan de Raad, Het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Kleuterschool alhier, heeft ten behoeve van haar kleuterschool aan de Koediefslaan een aanvraag ingediend om op grond van artikel 50 van de Kleuteronderwijs- wet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor aan- schaffing van materiaal en het treffen van enkele voorzieningen. De aanschaffingen betreffen: a. enkele kruiwagens en een klimset; b. 2 zand/watertafels met bijbehorend materiaal; c. 2 kleitafels en d. 2 boekenrekken met prentenboeken. De voorzieningen betreffen het vergroten van het zeer kleine schuurtje om het speelmateriaal te kunnen opbergen. Dit kan geschieden door een gedeelte van de rijwielstalling te benutten, deze weer te vergroten en te voorzien van deuren. De rijwielstalling behoudt dan haar tegenwoordige grootte. Het bestuur raamt de kosten van de aanschaffingen op f 1.457,en de kosten van de voorzieningen op f 1.900,Te zijner tijd worden de ramin- gen van de definitieve kosten aan onze beoordeling onderworpen. De aan- vraag voldoet aan de gestelde voorschriften, terwijl met inwilliging de nor- male eisen, aan het geven van kleuteronderwijs te stellen, niet zullen wor- den overschreden. Wij stellen U mitsdien voor de aanvraag in te willigen door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 10 mei 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gez-en de aanvraag d.d. 9 april 1962 van het bestuur van de Vereniging Bijzondere Protestantse Kleuterschool alhier, om ten behoeve van de kleu- terschool aan de Koediefslaan op grond van artikel 50 der Kieuteronder- wijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van buitenspeel- en ontwikkelingsmateriaal, alsmede voor het vergroten van de bergplaats voor speelmateriaal en de rijwielstalling en deze afsluitbaar te maken; overwegende, dat die aanschaffingen en voorzieningen noodzakelijk zijn te achten; dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet terwijl met inwil- liging de normale eisen, aan het geven van kleuteronderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders gelet op de bepalingen van de Kleuteronderwijswet en op de uitvoerings- voorschriften daarvan; BESLUIT: /illigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 mei 1962. s, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 23