RP^gp 2e Afd. 24 mei 1962. 60 ONDEKHOUDSWERKEN VOORWEGSCHOOL. Aan de Raad, De buitenraamkozijnen van 2 lokalen van de Voorwegschool alsmede van de bovenoverloop dienen dringend te worden vernieuwd. Het kozijnhout en de ramen zijn vergaan. Tengevolge van het doorzakken van de kozijnen begint het metselwerk te brokkelen terwijl het voegwerk in slechte staat verkeert, waardoor de muur vocht doorlaat. Het is gewenst bij vernieuwing van de kozijnen het raamwerk enigs- zins te wijzigen, ten einde een betere ventilatie te verkrijgen. Op een voor U ten raadhuize ter inzage gelegde tekening met begroting is een en ander aangegeven. De totale kosten van herstel worden geraamd op f 5.320,deze komen ten laste van de gewone dienst van de begroting voor 1962. Ook aan het gymnastieklokaal behoren enige herstellingen aan de be- pleistering, de buitendeuren, de kozijnen en aan het binnenschilderwerk te worden aangebracht. Verder is het gewenst de ruiten in de eindgevels te vervangen door staalglas, ten einde veelvuldig breken te voorkomen. De totale kosten worden geraamd op f 1.710,en komen eveneens ten laste van de gewone dienst 1962. Wij stellen U voor ons de gevraagde kredieten te verlenen door bekrach- tiging van bijgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 10 mei 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: burgfcmeester en wethouders ten laste van de gewone dienst 1962 kredie- ten te verlenen van f 5.320,en 1.710,voor het doen uitvoeren van herstelwerkzaamhe<Je5^an de Voorwegschool. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 mei 1962. He secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 25