65 4e Afd. 24 mei 1962. XITBKEIDING KLEED- EN CONSUMPTIEGEBOUW BIJ DE TENNISBANEN Aan de Raad, In Uw vergadering van 17 januari 1962 is besloten tot uitbreiding van het tennisbanencomplex in Groenendaal met twee banen. Deze uitbreiding is thans voltooid. Wij hebben in ons daartoe strekkend voorstel gewag gemaakt van de goede exploitatiemogelijkheden van het tennispark. Om die mogelijkheden ten volle te benutten is het gewenst de outillage van het tennispark op enkele punten te verbeteren. De huidige kleed- en wasruimte voor de heren is niet toereikend en de huidige grootte van de consumptiegelegenheid is onvoldoende. Uit de voor U ter inzage gelegde stukken blijkt, dat een en ander op efficiënte wijze kan worden opgelost door: a. bestemming van de kleed- en doucheruimte der heren voor de dames, b. vergroting van de bestaande consumptiegelegenheid met de kleed- en doucheruimte voor dames, door enige binnenwanden weg te nemen en een nieuwe buitenwand met grotere lichtkozijnen aan te brengen; c. oprichting van een grotere kleedruimte met twee douches voor heren. Wij zijn van mening, dat met uitvoering van deze plannen op behoorlijke wijze wordt voldaan aan de eisen, die bij het intensief gebruik van tien tennisbanen kunnen worden gesteld. De totale kosten van deze voorzienin- gen worden geraamd op 7.080, Wij stellen U voor ons dit voor de uitvoering benodigde krediet beschik- baar te stellen. Heemstede, 16 mei 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 mei 1962, met het advies van de commissie voor openbare werken; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 7.080, ten behoeve van de wijziging en verruiming van de douche- en kleed- ruimten en van de consumptieruimte van het tennisbanencomplex in Groenendaal; b. het sub a mde bedrag af te schrijven in 15 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 mei 1962. cretaris, De voorzitter, L.^1

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 35