67 2e afd. 24 mei 1962. TWEEDE WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT. Aan de Raad, Bii Uw 'oesluit van 30 november 1961, no. 153 tot eerste wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement werd de vergoeding voor de thuis- 'wachtdienst, geregeld in artikel 28 van dat reglement, in verband met de invoering van de vijfdaagse werkweek, verhoogd van 8,tot 8,8U per week. In de raadsvergadering, waarin dit besluit tot stand kwam, deden wi] de toezegging, dat wij ons nog zouden oriënteren omtrent de in andere ge- meenten hiervoor geldende vergoeding. Wij verklaarden ons bij die ge- legenheid tevens bereid om, wanneer mocht blijken dat de door ons inge- wonnen informaties er toe zouden leiden een verdergaande verhoging der vergoeding aan U voor te stellen deze verhoging te doen ingaan op 1 januari 1962. Blijkens de uit andere gemeenten ontvangen inlichtingen worden ver- goedingen betaald, welke variëren van f 5,tot 35,per week. Aan de hand van deze inlichtingen menen wij U te moeten voorstellen de betrekkelijke vergoeding te bepalen op 18,per week, ofindien niet gedurende een gehele week thuiswachtdienst wordt verricht, op 2, voor een normale werkdag en op 4,— voor een zaterdag, een zondag en een algemene feestdag. Bij de eerste wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement is ver- zuimd nog een tweetal wijzigingen van ondergeschikte aard in artikel 29 aan te brengen. Deze zijn thans opgenomen onder II in bijgevoegd ontwerp-besluit. Wij stellen U voor tot wijziging van het Algemeen Ambtenarenregle- ment over te gaan en bieden U hierbij het daartoe strekkend besluit in concept ter vaststelling aan. Het advies van de commissie voor georganiseerd overleg is voor U bij de stukken ter inzage gelegd. Heemstede, 16 mei 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 39