m 69 2e afd. 24 mei 1962 V le machine-bankwerker smid-bankwerker le chauffeur-monteur stratenmaker le fitter le tuinman le monteur voorwerker yj magazijnmeester voorman bos- en plantsoen- magazijnmeester- werker chauffeur voorman begraafplaats le stratenmaker voorman gemeentereiniging voorman-vakman voorman-wegwerker VII VIII Artikel 3. De ambtenaren worden naar de salarisgroep, waarin hun functie is inge- deeld, en naar hun leeftijd, gesalarieerd volgens de schalen, vermeld in de bij deze verordening behorende staat. Artikel 4. 1. Indien voor een bepaalde leeftijd in een salarisgroep geen salaris is vermeld wordt het salaris vastgesteld op het bedrag, dat bij de betref- fende leeftijd in de naastlagere salarisgroep is vermeld. 2. Nadat het maximum van salarisgroep I één, twee of drie jaren is geno- ten wordt een salaris toegekend dat onderscheidenlijk 0,45, f 0,90 en f 1,35 per week hoger ligt. Artikel 5. Een verhoging van het salaris gaat in met de eerste dag van de salaris- week, waarin de ambtenaar een hogere leeftijd bereikt. Artikel 6. 1. Bij onvoldoende bekwaamheid, geschiktheid of dienstijver kan een ambtenaar, bij het bereiken van een hogere leeftijd geen dan wel een gedeeltelijke verhoging van het salaris worden toegekend. 2. Jndien na toepassing van het bepaalde in het eerste lid de ambtenaar meer dan voldoende bekwaamheid, geschiktheid en dienstijver betoont kunnen de nadelen, voor de ambtenaar aan deze toepassing verbonden, hetzij met terugwerkende kracht, hetzij voor de toekomst, geheel of gedeeltelijk ongedaan worden gemaakt.. 3. Van de ingevolge dit artikel genomen maatregelen wordt de betrokken ambtenaar schriftelijk en gemotiveerd mededeling gedaan. Artikel 7. 1. Aan de ambtenaar, aan wie, naar het oordeel van burgemeester en wethouders, zodanige eisen gesteld worden, dat zijn positie of taak een bijzonder karakter draagt, of die, naar het oordeel van burgemeester en wethouders, bijzondere persoonlijke eigenschappen bezit, welke voor de vervulling van zijn betrekking van belang zijn, wordt door hen een vaste of tijdelijke toelage verleend. 2. Een vaste of tijdelijke toelage wordt bepaald op ten hoogste 20 van het salaris per week. 3. Een vaste of tijdelijke toelage kan worden ingetrokken, indien de re- denen, op grond waarvan de toelage is toegekend, niet meer aanwezig zijn.

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 55