2e 24 mei 1962 fog 4. Ook kan een uitkering-ineens worden toegekend aan de ambtenaar, wanneer werkzaamheden van bijzondere aard daartoe aanleiding geven. Artikel 8. De toekenning van een tijdelijke kindertoelage en een tijdelijke kinder- toeslag wordt bij afzonderlijk raadsbesluit geregeld. Artikel 9. De verstrekking van dienstkleding aan bepaalde ambtenaren of groepen van ambtenaren wordt door burgemeester en wethouders bij afzonderliik besluit geregeld, gehoord de hoofden van dienst. Artikel 10. De vergoeding voor het gebruik van eigen vervoermiddelen in dienst der gemeente wordt door burgemeester en wethouders bij afzonderlijk besluit geregeld, gehoord het betrokken hoofd van dienst. Artikel 11. Met ingang van de eerstvolgende maand na het bereiken van de 65- jarige leeftijd vervalt de compensatie voor de premiën verschuldigd in- gevolge de Algemene Ouderdomswet en de Algemene Weduwen- en We- zenwet. Artikel 12. Voor gevallen, waarin deze verordening niet of niet naar billijkheid voor- ziet, wordt door burgemeester en wethouders een nadere regeling getroffen. Artikel 13. Deze verordening treedt in werking te rekenen met ingang van de eerste dag van de salarisweek, waarin 1 januari 1962 viel, met ingang van welke datum vervalt de Loonregeling Werklieden, vastgesteld bij raadsbesluit van 25 juli 1957, no. 84a, laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 28 april 1960, no. 6J, Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 mei 1962. s> De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 56