53 4e Afd. 24 mei 1962. bestuur en beheer van het kamp onder voortdurende verantwoordeliikheid van de g-ezamenlijke gemeenten worden gevoerd. Indien alle betrokken gemeenteraden in beginsel hun medewerking aan verwezenlijking van deze plannen toezeggen kunnen deze verder worden uitgewerkt. Wij delen U nog mede, dat bij de Tweede Kamer een ontwerp tot wijzi- ging van de Wet op woonwagens en woonsehepen is ingediend, hetwelk o.a. beoogt de gemeenten die gezamenlijk een woonwagenkampvan vol- doende grootte en accommodatie hebben ingericht, te ontslaan van de plicht om indien het kamp vol is elders in de gemeente standplaats te ver- lenen. Eerst indien deze wijziging wet is geworden, zullen voor de gemeen- tebesturen alle beletselen vervallen een aantrekkelijk woonwagenkamp in te richten. Tenslotte merken wij nog op dat het gemeenschappelijk woon- wagenkamp uitsluitend zal worden bestemd voor de ,,echte" woonwagen- bewoners; zij die ten gevolge van de woningnood woonwagenbewoner zijn geworden zullen derhalve met hun wagen in de gemeente van inwoning blijven staan totdat in hun woningbehoefte kan worden voorzien Wij stellen U voor, door vaststelling van bijgevoegd concept-besluit in prmcipe uw medewerking toe te zeggen aan de stichting en exploitatie van bovengenoemd streekwoonwagenkamp. Heemstede, 10 mei 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 mei 1962 BESLUIT: in beginsel medewerking te verlenen aan de totstandkoming van een ge- meenschappelijke regeling tot stichting en exploitatie van een streekwoon- wagenkamp^ hjnnen de gemeente Haarlemmermeer. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 mei 1962. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 8