80 4e Afd. 28 juni 1962. Bebouwingsvoorschriften, deel uitmakende van het uitbreidingsplan-in- onderdelen, aangeduid als „PIan De Hartekamp". Begripsbepalingen Artikel 1 In deze voorschriften wordt verstaan onder: 1. het uitbreidingsplan het uitbreidingsplan-in-onderdelen van de gemeente Heemstede, aan- geduid als „Plan De Hartekamp" vervat in de sub. 2 bedoelde kaart en in deze bebouwingsvoorschriften; 2. de kaart: de tekening no. 4.54.G.2 met bijbehorende aanwijzingen, waarop is aangegeven het sub. 1 bedoelde uitbreidingsplan en welke door burge- meester en wethouders van de gemeente Heemstede is gewaarmerkt; 3. eengezinshuis: een woonhuis, bestemd voor de huisvesting van niet meer dan één gezin. Bestemmingsbepalingen Gronden, bestemd voor bijzonder bebouwing. Artikel 2 1. De gronden, bestemd voor bijzondere bebouwing, zijn uitsluitend be- stemd voor bebouwing met gebouwen voor culturele en sociale doel- einden, of ten dienste van de volksgezondheid, zoals ziekenhuizen, her- stellingsoorden, tehuizen voor ouden van dagen, e.d. en daarbij beho- rende niet voor bewoning bestemde bijgebouwen, alsmede ten hoogste drie eengezinshuizen, ten behoeve van personeel, in de gebouwen of op het terrein werkzaam, met dien verstande, dat: a. de gebouwen aangegeven met A en C niet meer mogen bevatten dan begane grond en een verdieping; b. de gebouwen aangegeven met B niet meer mogen bevatten dan be- gane grond, een verdieping en een zolderverdieping; c. het gebouw aangegeven met C uitsluitend bestemd is voor de huis- vesting van personeel; d. het totaal te bebouwen oppervlak tezamen met het oppervlak van de op de kaart aangegeven aanwezige bebouwing, ten hoogste 7100 m2 zal mogen bedragen; e. de goothoogte van de gebouwen onder a genoemd ten hoogste 8,50 m mag bedragen; f. de goothoogte van de gebouwen onder b genoemd ten hoogste 11,50 m mag bedragen; 2. De onder deze bestemming valiende gronden, welke niet worden be- bouwd, worden geacht de bestemming „park en tuin" te hebben.

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 19