4e afd. 28 juni 1962. 81 VOORBEREIDING HERZIENING UITBREIDINGSPLANNEN. Aan de Raad, Op 1 juli a.s. is de rechtskracht verlopen van Uw besluit van 29 juni 1961, no. 83, waarbij de herziening van een viertal uitbreidingsplannen in voorbereiding werd verklaard. Aangezien de herzieningen nog niet hun beslag konden krijgen, stellen wij U voor, door vaststelling van bijgevoegd concept-besluit, de herziening van de bedoelde uitbreidingsplannen in voorbereiding te verklaren. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 juni 1962; gelet op artikel 36, vierde lid, der Woningwet; te verkiaren dat met ingang van 1 juli 1962 zal worden voorbereid een herziening van de uitbreidingsplannen, geldende voor de terreinen, welke zijn gelegen: a. tussen de Herenweg, de noordgrens van „Ipenrode", de Leidsevaart en de noordgrens van ,,Berkenrode"; b. tussen de Herenweg, de Kerklaan, de Zandvaart en de Van Merlenlaan; c. tussen de Cruquiusweg en de Drieherenlaan; d. tussen Van Merlenvaart en Dr. Schaepmanlaan ten oosten van de Glip- per Dreef; e. tussen Glipper Zandvaart en de ten noorden daarvan gelegen doodlopen- de vaart ten oosten van de Glipperweg; f. aan weerszijden van de Prinsenlaan, voor zover geiegen in de nog van kracht zijnde herziening 54 van het Uitbreidingsplan der gemeente Heemstede. Heemstede, 15 juni 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, l.b. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 juni 1962. De secretaris, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 23