87 4e afd. 26 juli 1962. BESTEMMING S VEKORDENIN G INDUSTKIETERKEIN CRUQUIUSWEG. De Raad der gemeente Heemstede; geaien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 juli 1962; BESLUIT: vast te stellen de navolgende BESTEMMINGSVEKORDENING INDUSTRIETERKEIN CRUQUIUSWEG. Artikel 1. Het is verboden de gebouwen en gronden van het industrieterrein aan de Cruquiusweg in te richten, te gebruiken, in gebruik te geven of te laten gebruiken op een wijze of tot een doel, in strijd met de bestemming, welke daaraan in het bij raadsbesluit van 26 juli 1962 vastgestelde Plan Industrieterrein Cruquiúsweg met de daarbij behorende Bebouwingsvoor- schriften is gegeven. Artikel 2. Burgemeester en wethoudefs kunnen al dan niet onder door hen te stellen voorwaarden ontheffing\verlenen van het in artikel 1 vermelde verbod, voorzover betreft het gebYuik van ingevolge de artikelen 1, zesde lid, en 4 van de aldaar bedoelde Bebouwingsvoorschriften als tuin en bos bestemde grond ten behoeve van parkeerterrein of verhard erf Artikel\. 1. Hij die handelt in strijd met het in ar.tikel 1 bedoelde verbod of met de krachtens artikel 2 gestelde voorwaarden, wordt gestraft met een hechtenis van ten hoogste twee maanden of een geldboete van ten hoogste driehonderd gulden. 2. De bestuurder, het bestuurslid of de commissaris van een rechtsper- soon, die opdracht gaf tot of de feitelijke leidirig had bij een handeling van de rechtspersoon in strijd met het in artikel 1 bedoelde verbod of met de krachtens artikel 2 gestelde voorwaarden, wordt gestraft met een hech- tenis van ten hoogste twee maanden of een geldboefe van ten hoogste driehonderd gulden. Artikel 4. 1. Deze verordening kan worden aangehaald onder de titel „Bestem- mingsverordening Industrieterrein Cruquiusweg". 2. Zij treedt in werking met ingang van de dag volgende op die, waarop de goedkeuring van het Plan Industrieterrein Cruquiusweg oveteenkom- stig artikel 37, vierde lid, der Woningwet op de gebruikelijke wijzë aan de ingezetenen wordt bekendgemaakt. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 juli 1962. De secretaris, de voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 11