<=ZË5. 4e afd. 26 juli 1962 89 AANKOOP VAN GROND GELEGEN OOSTELIJK VAN DE GLIPPERWEG Aan de Raad, Voor verwezenlijking van het in Uw vergadering van 29 maart 1962 vastgestelde uitbreidingsplan-in-onderdelen Glip II is het noodzakelijk, dat de gemeente de eigendom verkrijgt van een gedeelte van het aan de N.V. Linnaeushof te Bennebroek in eigendom toebehorend terrein, dat gelegen is ten oosten van de Glipperweg tegenover de ingang van de Lin- naeushof. Het aan te kopen terrein dat gedeeltelijk bij de N.V. in gebruik is als parkeerterrein, heeft een oppervlakte van 1.44.30 ha. totaal. Na onderhandeling is de eigenaresse van dit terrein, kadastraal bekend in sectie C, no. 3459 (ged.) bereid dit aan de gemeente te verkopen voor de som van 60.000,in totaal. Wij achten deze prijs en de voorwaarden, zoals deze nader zijn omschre- ven in de voorlopige akte, welke met de tekening, waarop het aan te ko- pen terrein is aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt, alleszins aanvaardbaar. Wij stellen U voor tot deze aankoop te besluiten door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 18 juli 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard.. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 juli 1962; BESLUIT a. burgemeester en wethouders te machtigen op de grondslag van de be- palingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige akte; le. in het belang van de volkshuisvesting voor de gemeente aan te kopen van de N.V. Linnaeushof te Bennebroek twee percelen grond, ter gezamenlijke grootte van 1.44.30 ha., gelegen ten oosten van de Glipperweg tegenover de ingang van de Linnaeus- hof, kadastraal bekend gemeente Heemstede, in sectie C, no. 3459 (ged.), op de bij dit besluit behorende tekening in groene kleur aangegeven, voor de som van 60.000,in totaal; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het te kopen terrein en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze aan- koop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te bren- gen als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, no- dig zullen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten; b. de onder a bedoelde grond in te brengen in het Grondbedrijf voor de koopsom met dp^erder op de aankoop vallende kosten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 juli 1962. cr^taris, De'Vöörzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 19