84 2e Afd. 26 juli 1962. VERANDERING INSTALLATIE CENTRALE VERWARMING. JACOBASCHOOL. Aan de Raad, Het r.-k. parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo alhier heeft onder dag- tekening van 7 mei 1962 een aanvraag ingediend om krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mo- gen ontvangen voor het veranderen van het stooksysteem in de Jacoba- school. De twee ketels van de centrale verwarming worden met cokes gestookt. Eén van deze ketels is geheel versleten, terwijl de andere ketel nog enkele jaren dienst zou kunnen doen. Het is de bedoeling van voornoemd bestuur om over te gaan tot aan- schaffing van een installatie voor oliestook, waarbij met één ketel kan worden volstaan. Het bestuur raamt de totale kosten van verandering van de installatie, met inbegrip van wijziging van de schoorsteen op 10.900,Van dat be- drag behoort het bestuur zelf de kosten van de ketel met toebehoren ten bedrage van 4.850,uit de normale exploitatie te bestrijden. Het bestuur verzoekt om het verschil tussen genoemde bedragen uit de gemeentekas te mogen ontvangen; vermelde bedragen worden te zijner tijd aan onze beoordeling onderworpen. Het bestuur heeft terecht een beroep gedaan op de toepassing van arti- kel 72 en volgende der wet, terwijl de aanvraag aan de gestelde voorschrif- ten voldoet. Wij stellen U mitsdien voor deze in te willigen door vaststelling van bij- gaand ontwerp-besluit. Heemstede, 18 juli 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 7 mei 1962 van het r.-k. parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo alhier, om beschikbaarstelling van de benodigde gelden krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 voor het veranderen van het stooksysteem in de Jacobaschool, door over te gaan naar een olie- stookinstallatie overwegende, dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet en dat met inwilliging de normale eisen, aan het geven van iager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoe- ringsvoorschriften daarvan; BESLUIT: de aanvraag in te wilBgen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 juli 1962. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 1