111 4e Afd. 27 september 1962. VERKOOP GROND GELEGEN AAN DE FRANZ LISZTLAAN NABIJ DE BRONSTEEVIJVER. Aan de Raad, Bij Uw besluit van 17 december 1959, no. 177 is aan de heer J. Suijk, eigenaar van het perceel Franz Lisztlaan 1 alhier, ter toevoeging aan zijn tuin verkocht een naast zijn tuin gelegen strook grond, uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Heemstede, sectie A, no. 7323 een gedeelte ter grootte van 50 m2. De heer Suijk alsmede de heer C. S. Baljon, eigenaar-bewoner van het perceel Franz Lisztlaan 3 alhier, hebben zich thans tot ons gewend met het verzoek te mogen kopen een achter hun tuin gelegen strook grond (water), uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Heemstede, sectie A, no. 8221 gedeelten ter grootte van respectievelijk 22 m2 en 25 m2, eveneens ter toevoeging aan hun tuinen. Aangezien hiertegen geen bezwaar bestaat hebben wij met hen voor- lopige koopakten afgesloten, welke met de kaartjes, waarop de over te dragen percelen zijn aangegeven, voor U ten raadhuize ter inzage liggen. De in bijgevoegd ontwerp-besluit genoemde prijs is gelijk aan de in 1959 door de heer Suijk betaalde prijs. Wij nodigen U uit, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, tot deze verkoop te besluiten. Heemstede, 12 september 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 september 1962; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de desbetreffende voorlopige koopakte, aan a. de heer J. Suijk te Heemstede, een perceel grond (water), op bij- behorende tekening no. 1.181.7.3 in rode kleur aangegeven, groot 22 m2, gelegen aan de Franz Lisztlaan, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie A, no. 8221 (ged), voor de prijs van f 10,per m2; b. de heer C. S. Baljon te Heemstede, een perceel grond (water), op bijbehorende tekening no. 1.181.7.2 in rode kleur aangegeven, groot 25 m2, gelegen aan de Franz Lisztlaan, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie A, no. 8221 (ged), voor de priis van f 10,per m2; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de commissie voor openbare werken, nodig zullen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. edaan ter openbare raadsvergadering van 27 september 1962. De Äecretaris, De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 17