122 4e Afd. 25 oktober 1962. BEHOEPSCHRIFT INZAKE INDUSTRIEVESTIGING BLEKERSVAARTWEG. Gedaan ter openbare raadsverg-adering van 25 oktober 1962 secretaris, irzitter, De Raad der gemeente Heemstede; gezien een ongedateerd beroepschrift van de heer P. H. M. Peeperkorn te Heemstede en Van de Velde's Betonbouw te Haarlem, ingekomen d.d. 18 september 1962, waarbij verzocht wordt met vernietiging van het be- sluit als neergelegd in de aan Van de Velde's Betonbouw gerichte brief van burgemeester en wethouders d.d. 23 augustus 1962 alsnog te beslissen, dat een verbod tot vestiging van een bedrijf van verzoekers aan de Ble- kersvaartweg niet bestaat en subsidiair zo dit wel mocht bestaan verzoe- kers alsnog ontheffing te verlenen als bedoeld in artikel 2 van de Verorde- ning houdende verbod tot het uitoefenen van winkel- en andere bedrijven; overwegende, dat de door verzoekers bedoelde gronden gelegen zijn in een goedgekeurd uitbreidingsplan (Herziening LI) en daarin niet voor het oprichten van een bedrijf zijn aangegeven; dat de vestiging van een bedrijf op de door verzoekers bedoelde gronden verboden is bij artikel 1 van de verordening; dat, daar die gronden gelegen zijn in een goedgekeurd uitbreidingsplan, geen ontheffing als bedoeld in artikel 2 van de verordening mogelijk is; dat de meergenoemde verordening voor het onderhavige geval geen beroepsgronden kent en een beschikking als door verzoekers bedoeld dus niet kan worden gegeven; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 oktober 1962; BESLUIT: de heer P. H. M. Peeperkorn te Heemstede en Van de Velde's Betonbouw te Haarlem in hun beroep niet-ontvankelijk te verklaren.

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 23