4e Afd. 25 oktober 1962. 1 15 OVERDRACHT STUKJE GROND BINNENWEG. Aan de Raad, De firma P. G. Smit aihier heeft het voornemen haar winkelpand Bin- nenweg 22, eigendom van mevrouw C. J. Smit-Dolle, te verbouwen. Voor de realisering van haar bouwplan zou zij de beschikking willen verkrijgen over een stukje gemeente-eigendom (trottoir) ter grootte van 0.75 m2. Volgens het bouwplan zal het gebouw, dat thans een afgeschuinde hoek heeft, rechthoekig worden gemaakt. Wij hebben tegen overdracht van het stukje grond ten behoeve van het bouwplan, dat door de Welstandscommissie is goedgekeurd, geen bezwaar. Gezien de geringe opperviakte zou naar onze mening het stukje trottoir om niet kunnen worden afgestaan, met dien verstande, dat alle kosten voor rekening van de koopster komen. Onder mededeling, dat de op deze zaak betrekking hebbende stukken voor U ten raadhuize ter inzage liggen, stellen wij U voor tot overdracht te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 17 oktober 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 oktober 1962; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen, onder door hen te stellen voor- waarden, aan mevrouw C. J. Smit-Dolle te Heemstede „om niet" in eigen- dom af te staan een stukje grond, gelegen voor perceel Binnenweg 22 alhier, van het kadastrale perceel sectie A, no. 7041 uitmakende een ge- deelte, groot 0.75 m2, op bijbehorende tekening in rode kleur aangegeven, met dien verstande, dat de kosten van herstel van het tegeltrottoir en alle uit de overdracht van de grond voortvloeiende kosten voor rekening van de koopster komen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 oktober 1962. taris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 7