116 4e Afd. 25 oktober 1962. VEKGOEDING NADELIG SALDO VERKOOP VERGADERGEBOUWTJE WOONWAGENKAMP. Aan de Raad, In de vergadering- van 25 januari 1962 heeft Uw College een krediet verleend groot 3275,- voor het ophogen van een terreintje bij het woon- wagenkamp ten behoeve van een aldaar door het bestuur van de St. Vin- centius Vereniging, conferentie Parochie O.L.Vr. Hemelvaart te Heem- stede, te plaatsen recreatiegebouwtje, alsmede voor het maken van de ver- eiste aansluitingen van het gebouwtje voor gas, water en afvoer. Toen de besprekingen, die de gemeentebesturen in Zuid-Kennemer|and de laatste tijd hadden gevoerd over een gemeenschappelijk woonwagen- kamp, een zodanig stadium bereikten, dat de verwachting gewettigd was, dat binnen zeer afzienbare tijd tot oprichting van een dergelijk kamp zou worden gekomen, hebben wij aan de St. Vincentius Vereniging op 26 maart j.l. bericht, dat de van gemeentewege te verrichten werkzaamheden voor- lopig werden opgeschort in verband waarmede wij adviseerden ook de uit- werking van haar plannen op te schorten. Het bestuur van de St. Vincentius Vereniging berichtte ons hierop reeds tot aankoop van het gebouwtje te zijn overgegaan voor een bedrag van 2000,Verzocht werd het eventuele nadelige verschil, dat zou kunnen ontstaan bij de tengevolge van de opschorting noodzakelijk geworden ver- koop, voor rekening der gemeente te nemen. Inmiddels is tot verkoop van het gebouwtje overgegaan, waarvoor f 1500,is ontvangen. Voorts heeft genoemde vereniging kosten gemaakt wegens slopen van de fundering, opruimen en vervoeren van puin tot een totaal bedrag van f 442,65. Voornoemd bestuur verzoekt thans om vergoeding van dit bedrag. Aan- gezien het verlies het gevolg is van een beslissing van het gemeentebe- stuur achten wij het verzoek voor inwilliging vatbaar en stellen wij U voor het bedrag ad 942,65 beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 2 oktober 1962 van het bestuur van de St. Vin- centius Vereniging, conferentie parochie O.L.Vr. Hemelvaart alhier, om vergoeding van het verlies groot 942,65, ontstaan door de verkoop van een houten keet, die aanvankelijk bestemd was tot recreatieruimte ten be- hoeve van het woonwagenkamp gelet op het advies van burgemeester en wethouders d.d. 17 oktober 1962; aan de St. Vincentius Vereniging, conferentie Parochie O.L.Vr. Hemelvaart te Heemstede, ter vergoeding van het door haar geleden verlies, ontstaan door de verkoop van een houten keet, die aanvankelijk bestemd was tot recreatieruimte ten behoeve van het woonwagenkamp, een bedrag van 942,65 ter beschikking te stellen. Heemstede, 17 oktober 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT: edaan ter openbare raadsvergadering van 25 oktober 1962. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 9