/- en de gemeente verbindt zich een en ander te aan- vaardenAanv.ggk. 51 geiV 4e afd- 25 april 1963 tweede oplevering- kosteloos en om niet aan de gemeente over te dra- 4. Van de Poll verbindt zich op eerste aanzegging van burgemeester en wethouders aan de gemeente ten kantore van Openbare Werken te be- talen een bedrag ad /1.060,— als bijdrage in de kosten van hoofd- riolermg en van zuivering van afvaiwater, alsmede de nader door bur- gemeester en wethouders op te geven naar redelijkheid verschuldigde kosten van toezicht door de dienst van Openbare Werken op de uit- voermg van de wegaanleg. Van de Poll verbindt zich voorts bij de onder 3 bedoelde overdracht aan de gemeente ten kantore van Open- bare Werken te betalen een bedrag ad 1.424,— als vergoeding voor kosten van eerste onderhoud. 5. Vöör de aanvang van het onder 1 bedoelde werk zal Van de Poll ten van Openbare Werken een waarborgsom storten, groot deze sonrl dient ter verzekering van de richtige nakoming van debesteksbepalingenen van deze overeenkomst. De door Van de Poll in 1959 gestorte waarborgsom ad /2.500,— (gestort in verband met het tijdelijk plaatsen van houten keten op het terrein) zal worden aangemerkt als een gedeeltelijke betaling van de waarborgsom. £eiTîeente ^etaalt onder 3 bedoelde overdracht van deze som een bedrag ad 7.500,terug; de gemeente brengt op dat bedrag voor zover mogelijk, in mindering het bedrag van de door Van de Poll alsdan eventueel nog aan de gemeente op grond van deze overeen- komst verschuldigde gelden; deze verrekening ontsiaat Van de Poll in genen dele van de verplichting tot betaling van de niet verrekende door hem verschuldigde gelden. De gemeente betaalt het resterend bedrag ad /2.500,— terug zodra de keten, weike krachtens vergunning van burgemeester en wethou- ders van 6 februari 1959, no. 583 en 14 januari 1960, no. 152, tijdelijk op het terrein mochten worden geplaatst zijn verwijderd; het bedrag vervalt aan de gemeente indien één jaar na de dag van de onder 3 bedoelde overdracht de keten niet zijn verwijderd, zulks onverminderd de strafbaarheid van Van de Poll wegens overtreding van het be- paalde în artikel 68 van de Alg"emene Politieverordening-. 6. Van de Poll verbindt zich binnen 6 maanden, nadat de gemeente daar- toe de wens te kennen heeft gegeven, de in het Plan Industrieterrein Nijverheidsweg ais groenstrook bestemde strook grond ter breedte van ten hoogste 10 meter langs het water aan de gemeente in eigendom over te dragen tegen dezelfde prijs per m2 als die, waarvoor Van de Poll het terrem bij akte van 9 juni 1959 van het Seminarie Hageveld gemiddeld per m2 heeft aangekocht, een en ander met dien verstande dat alle aan de overdracht verbonden kosten voor rekening- van de gemeente zullen zijn. 7. Indien de bestemming van de onder 6 bedoelde groenstrook in het Plan Industrieterrein Nijverheidsweg anders dan in de onder 8 bedoelde zin wordt gewijzigd voordat deze aan de gemeente is overgedragen ver- valt het onder 6 aan de gemeente verleend recht, terwiji, indie'n zo- damge wijziging plaats vindt binnen 10 jaren nadat deze strook grond aan de gemeente is overgedragen, Van de PoII, indien deze alsdan nog eigenaar îs van het overige terrein, binnen 6 maanden na de goedkeu- rmg van de wijziging van het Plan gerechtigd zal zijn tegen betaling van de door de gemeente betaaide koopprijs eigendomsoverdracht van bedoelde strook grond door de gemeente aan Van de Poll te vorderen;

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 8