68 4e Afd. 27 juni 1963 VERVANGING POMPINSTALLATIES OP DE XENNISBANEN EN HEEMSTEEDSE SPORTPARKEN. Aan de Raad, De pompinstallatie op de tennisbanen vertoont reeds geruime tijd hin- derlijke gebreken. Onlangs is de pompinstallatie op de sportparken in het ongerede geraakt. Uit een onderzoek door de dienst van Openbare Werken is gebleken, dat beide pompinstallaties zodanig zijn versleten, dat met reviseren geen voldoende waarborg voor een goede werking kan worden verkregen. Aangezien voor het behoud van de gravelbanen en sportvelden een goede besproeiingsinstallatie noodzakelijk is, is het van groot belang dat op korte termijn wordt overgegaan tot de aanschaffing van twee nieuwe veilige en voldoende water leverende pompinstallaties. Aan een tweetal installatiebureaux is vrijblijvend verzocht offerte te maken voor complete levering en het aanbrengen van twee zodanige instal- laties. Na bestudering van de ontvangen offertes is de keus gevallen op de navolgende aanbieding: levering van een compleet bedrijfsklare installatie voor a. de tennisbaan 4.580, b. de Heemsteedse Sportparken 7.430, totaal 12.010, Voor bijkomende werken, onvoorzien, kosten Openbare Werken en af- ronding moet nog worden gerekend op 990,zodat de totale kosten voor beide pompinstallaties bedragen 13.000, Wij stellen U voor, ons voor de aanschaffing van genoemde installaties een krediet ad 13.000,besehikbaar te stellen. Heemstede, 19 juni 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. T. van Stegeren, l.s. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 juni 1963; BESLUIT I. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 13.000, voor de aankoop van twee pompinstallaties voor de tennisbanen en de Heemsteedse sportparken; II. het sub I genoemde bedrag af te schrijven in 10 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 juni 1963. s De vdôrzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 11