69 4e Afd. 27 juni 1963 AANSCHAFFING REINIGINGSMATERIAAL. Aan de Raad, De in 1954 ten behoeve van de dienst van Openbare Werken aange- schafte Chevrolet vrachtauto is totaal versleten en moet derhalve worden vervangen. De directeur van Openbare Werken heeft geadviseerd thans over te gaan tot de aankoop van een Bedford vrachtauto met dieselmotor, voor- zien van een 3-zijdig kippende iaadbak, voor een bedrag van f 17.400, te verminderen met 2 of f 348,voor opdracht tot levering recht- streeks aan de dealer. Voorts heeft voornoemde directeur geadviseerd over te gaan tot aan- schaffing van een grote sneeuwploeg met elektrisch-hydraulische be- dieningsinstallatie, te monteren op de aan te schaffen Bedford vrachtauto en een voorspan sneeuwploegblad, dat voor de aanwezige Unimog vracht- auto kan worden gemonteerd in plaats van het vaste schuifblad, dat alleen kan worden gebruikt voor het wegschuiven van sneeuwhopen. De aanschaffing van dit materiaal is dringend noodzakelijk, aangezien in de afgelopen winter is gebleken, dat de hoofdwegen in kortere tijd dan tot op heden mogelijk was, sneeuwvrij gemaakt dienen te worden, zulks om te voorkomen dat de sneeuw wordt vastgereden. Tevens kunnen dan de binnenwegen sneller en doelmatiger geruimd worden .terwijl ook meer aandacht kan worden geschonken aan het begaanbaar maken van rijwiel- en voetpaden. Een en ander was tot nu toe niet mogelijk, daar de reinigingsdienst slechts de beschikking had over 2 voorspan sneeuwploegen te monteren voor de kolkenzuiger en voor een vrachtauto. De kosten van de grote sneeuwploeg bedragen f 3.100,en die van het voorspan sneeuwploegblad f 1.320, In verband met het bovenstaande stellen wij U voor ons, voor de aan- schaffing van genoemde materialen, het benodigde krediet ad f 21.472, ter beschikking te stellen. Heemstede, 19 juni 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. T. van Stegeren i.s.

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 13