2e Afd. 25 juli 1963. 78 STIOHTING TBANSFOKMATORSTATION SPOBTPABKLAAN. Aan de Raad, In de afgelopen winter is gebleken, dat de laagspanningskabels van het elektriciteitsnet in de omgeving van de Sportparklaan een onvoldoende capaciteit bezitten om in de woningen in deze buurt een voldoende span- ning te waarborgen. Dit was vooral een gevolg van de toeneming van de belasting bij de sportparken. Mede door de stichting van de nieuwe zwem- vijvers is de inrichting van een nieuw transformatorstation ter plaatse urgent geworden. Voor dit station zal ruimte kunnen worden gereserveerd in het gebouwencomplex der nieuwe zwemvijvers. Voor de bouw en inrichting der transformatorruimte zal een bedrag no- dig zijn van 15.200,voor hoogspanningskabels f 1.500,en voor laag- spanningskabels f 14.300,of in totaal f 31.000, Een nadere specificatie van deze bedragen is voor U bij de stukken ten Raadhuize ter inzage gelegd. Wij stellen U voor het voor dit doel benodigde bedrag van 31.000, door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit te onzer beschikking te stellen. Heemstede, 17 juli 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies der commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders voor de bouw en inrichting van een transformatorruimte in het gebouwencomplex van de nieuwe zwemvijvers aan de Sportparklaan en het treffen van de daarbij behorende voorzienin- gen een krediet groot 31.000,ten laste van de kapitaaldienst der be- groting voor het elektriciteitsbedrijf ter beschikking te stellen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 juli 1963. De voorzitter, ecretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 13