79 2e Afd. 25 juli 1963. ELEKTKICITEITSAANSLUITING „KENNEMERDUIN". Aan de Raad, De elektriciteitsaansluiting van het bejaardencentrum ,,Kennemerduin" zal een te zware belasting betekenen voor het ter plaatse aanwezige laag- spanningsdistributienet. Een aansluiting van dit gebouwencomplex op het hoogspanningsnet is dan ook noodzakelijk. In het hoofdgebouw van „Kennemerduin" zal een ruimte beschikbaar worden gesteld voor het onderbrengen van de hoog- en laagspannings- apparaten en van de transformator. Door middel van twee hoogspannings- kabels zal het station aangesloten kunnen worden op de bestaande hoog- spanningskabel tussen de stations ,,Kennemeroord" en „Nieuw-Berkenro- de". In overeenstemming met de in overeenkomstige gevallen toegepaste re- geling zal de stichting „Kennemerduin" de hoogspanningsruimte gratis ter beschikking van de gemeente stellen. Bovendien komen voor rekening der stichting de hoogspanningsaansluitkabels, voor zover over het terrein van „Kennemerduin" lopende, en de aansluitkabel van de transformatorruimte naar de installatie van de afneemster. De hoog- en laagspanningsappara- ten en de transformator zullen voor rekening van het elektriciteitsbedrijf worden aangeschaft en gemonteerd. Mede ten laste van dit bedrijf komen de kosten van twee laagspanningskabels, welke het nieuwe station zullen verbinden met het laagspanningsdistributienet. Hierdoor zal bij onder- houds- en reparatiewerkzaamheden aan de hoogspanningsapparaten elek- triciteitslevering op beperkte schaal aan het bejaardencentrum mogelijk blijven. Onder normale omstandigheden zal het elektriciteitsbedrijf deze kabels gebruiken ter verbetering van de netspanning bij de kleinverbrui- kers in de omgeving van ,,Kennemerduin". Blijkens een voor U ten Raadhuize bij de stukken ter inzage gelegde ge- specificeerde begroting zullen de kosten van een en ander voor de stich- ting ,,Kennemerduin" f 6.400,bedragen, vermeerderd met de kosten van de transformatorruimte, en voor het elektriciteitsbedrijf f 12.500, Wij stellen U voor dit laatste bedrag door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit te onzer beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies der commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: aan burgemeester en wethouders ten behoeve van de aansluiting op het elektriciteitsnet van het bejaardencentrum „Kennemerduin" ten laste van de kapitaaldienst der begroting voor het elektriciteitsbedrijf een krediet van f 12.500,ter beschikking te stellen. Heemstede, 17 juli 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, A. van Wingerde. De y Êcretaris, Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 juli 1963. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 15