2e afd. 29 augustus 1963 84 AANVULLEND KKEDIET VOOB VERPLAATSING GASLEIDING VOGELENZANGSEWEG IN DE GEMEENTE BLOEMENDAAL Aan de Raad, Bij besluit van 30 mei jl. no. 62 stelde Uw Raad een krediet van 18.250 te onzer beschikking voor verplaatsing van de hoofdleiding voor gas in de Vogelenzangseweg in de gemeente Bloemendaal van het midden van de weg naar de trottoirs. Deze verplaatsing was nodig, zo deelden wij U in ons betrekkelijke voor- stel mede, omdat dit weggedeelte van een gesloten wegdek zou worden voorzien. Op grond van de met de gemeente Bloemendaal gesloten over- eenkomst tot levering van gas in Vogelenzang zouden in dat geval de kosten verbonden aan het verplaatsen der leiding door de gemeenten Heemstede en Bloemendaal ieder voor de helft gedragen worden. Inmiddels is ons uit een brief van het gemeentebestuur van Bloemen- daal gebleken, dat hier van een misverstand sprake is geweest in die zin, dat het betrokken weggedeelte ook thans reeds van een gesloten wegdek was voorzien en dat dit zou worden vernieuwd wegens de in de afgelopen winter door de vorst veroorzaakte schade. In de gegeven omstandigheden is de gemeente Bloemendaal contractueel niet gehouden in de kosten van het verplaatsen der leiding bij te dragen, zodat deze kosten volledig ten laste van onze gemeente komen. In verband hiermede zal het bij Uw hierboven genoemd besluit beschik- baar gestelde krediet alsnog dienen te worden verhoogd met het aandeel der kosten, dat, naar de ons aanvankelijk ter beschikking staande ge- gevens, ten laste der gemeente Bloemendaal zou komen i.c. met een bedrag van 14.750, Wij stellen U voor dit bedrag door vaststelling van nevensgaand ont- werp-besluit alsnog te onzer beschikking te stellen. Heemstede, 21 augustus 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteits- bedrijven BESLUIT: het aan burgemeester en wethouders bij zijn besluit van 30 mei 1963, no. 62 beschikbaar gestelde krediet van 18.250,voor verplaatsing van de hoofdleiding voor gas in de Vogelenzangseweg in de gemeente Bloemen- daal van het midjfen van de weg naar de trottoirs te verhogen tot 33.000. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 augustus 1963. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 5