111 2e Afd. 31 oktober 1963. AANSCHAFFING EN VOORZIENING KLEUTERSCHOOL LIEVEN DE KEYLAAN. Aan de Raad, Het bestuur van de Verenlging Bijzondere Protestantse Kleuterschool, alhier, heeft onder dagtekening van 10 september 1963 een aanvraag inge- diend om op grond van artikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gel- den uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het doen van aanschaf- fingen en het treffen van voorzieningen aan de kleuterschool aan de Lie- ven de Keylaan. Medewerking wordt gevraagd voor het aanschaffen en aanbrengen van een thans niet aanwezige zonwering, voorts voor het maken van een mo- menteel ontbrekende autopedberging en een betontegelbestrating naar en in deze berging en tenslotte voor de aanschaffing van ontwikkelingsmate- riaal ter uitbreiding van de betrekkelijk geringe voorraad. Het schoolbestuur raamt de met vorenvermelde aanschaffingen en voor- zieningen gepaard gaande totale kosten op f 4.239,waarbij wij opmer- ken, dat de definitieve kosten te zijner tijd aan onze beoordeling worden onderworpen. De aanvraag voldoet aan de gestelde voorschriften, terwijl bij inwilli- ging daarvan de normale eisen, aan het geven van kleuteronderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden. Wij stellen U derhalve voor de aanvraag in te willigen, waartoe wij U bijgaand ontwerp-besluit ter vaststelling aanbieden. Heemstede, 16 oktober 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 10 september 1963 van het bestuur der Vereni- ging Bijzondere Protestantse Kleuterschool alhier om ten behoeve van de kleuterschool aan de Lieven de Keylaan de nodige gelden uit de gemeente- kas te mogen ontvangen voor het aanschaffen en aanbrengen van een zon- wering, het maken van een autopedberging met een betontegelbestrating naar en in deze berging en voor het aanschaffen van ontwikkelingsmate- riaal; overwegende, dat de aanschaffingen en voorzieningen noodzakelijk zijn te achten; dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet en dat bij inwil- liging de normale eisen, aan het geven van kleuteronderwijs te stellen, niet worden overschreden; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen van de Kleuteronderwijswet; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. îedaan ter openbare raadsvergadering van 31 oktober 1963. De- :taris, _J3e-ve«rz.itter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 11