4e Afd. 31 oktober 1963. 1 14 BIJDRAGE IN DE EXPLOIXATIE VAN HET MINERVA-THEATER. Aan de Raad, Evenals de vorige jaren heeft de exploitant van het Minerva-theater ook dit jaar een gemeentelijke bijdrage gevraagd in de kosten van exploi- tatie van hét theater. Uit de jaarrekening 1962 blijkt, dat de uitkomsten ongunstiger zijn geweest dan het jaar daarvoor, doordat de inkomsten in sterkere mate zijn teruggelopen dan de uitgaven. In Uw vergadering van 27 juni j.l. is in verband met de voorgenomen verbetering van het interieur uitvoerig naar voren gekomen de plaats, welke het theater in het culturele leven van Heemstede inneemt. Gezien die positie achten wij het in het belang van de gemeente, dat in de exploi- tatie-uitkomsten van 1962 een bijdrage wordt verleend. Op grond van de overgelegde jaarstukken is het o.i. verantwoord voor 1962 die bijdrage vast te stellen op f 20.000,Wij stellen U voor dit be- drag aan de exploitant toe te kennen door bekrachtiging van bijgaand ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 24 oktober aan de heer P. A. M. Hoogeveen te Bloemendaal, in zijn hoedanigheid van eigenaar-exploitant van het Minerva-theater in deze gemeente, in de kos- ten van exploitatie van dat theater over 1962 ten laste van het dienstjaar 1963, onder nader door burgemeester en wethouders te stellen voorwaar- den, een bijdrage uit de gemeentekas te verstrekken van f 20.000, Heemstede, 24 oktober 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. 1963; BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 oktober 1963 secretaris, De ynnrïitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 19