117 4e Afd. 31 oktober 1963. VERKOOP GROND DINKELLAAN. Aan de Raad, In Uw beide laatstgehouden vergaderingen hebt U besloten tot verkoop van bouwterreinen aan de Dinkel- en de Reggelaan voor de bouw van in totaal 23 eengezinswoningen en 27 garages. Wij hebben thans ook overeenstemming bereikt over de verkoop van het nog resterende perceel bouwgrond voor eengezinswoningen aan de Din- kellaan, en wel met Bouw- en Aannemersbedrijf A. W. van de Poll N.V. te Heemstede. Het betreft een perceel, groot 1205 m2, bstemd voor de bouw van 5 woningen en 1 garage; de verkoopprijs is f 50.000, De bepalingen van de voorlopige koopakte, weike met de bijbehorende tekening ten raadhuize voor U ter inzage ligt, zijn geheel gelijkluidend aan die waaronder de overige gronden aan de Dinkellaan zijn verkocht. Wij stellen U voor tot de verkoop te besluiten door vaststelling van bij- gevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 24 oktober 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 24 oktober 1963 met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. 2e. voor de gemeente te verkopen op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de desbetreffende voorlopige koopakte, aan Bouw- en Aannemersbedrijf A. W. van de Poll N.V. te Heemstede, een perceel bouwterrein, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, groot 1205 m2, gelegen ten zuiden van de Dinkellaan, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 7582 (ged.) voor de prijs van 50.000, in de kadastrale aanduiding van het verkochte en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na het advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zullen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. aan ter openbare raadsvergadering van 31 oktober 1963. cretaris, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 25