119 2e Afd. 31 oktober 1963. den betaald, onverwijld alle zodanige maatregelen te nemen tot behoud van hare rechten of tot verhaal van hare vordering, als de wet te harer beschikking stelt en haar nodig of nuttig zullen voorkomen. Artikel 6. De geldgeefster bedingt en de gemeente stemt toe, dat de onderwerpe- lijke lening tot het onafgeloste nominaal bedrag te allen tijde inwissel- baar zal zijn tegen obligaties aan toonder, tot nader alsdan door de geld- geefster vast te stellen bedragen, voorzien van coupons voor de nog niet verschenen rentetermijnen. De kosten op deze omwisseling vallende ko- men ten laste van de geldgeefster. De gemeente is in dit geval bevoegd de eventueel geheven couponbe- lasting van de opbrengst dier obligaties bij de uitbetaling dier coupons aan de daarop rechthebbende af te houden. Artikel 7. De gemeente is verplicht vôôr of op 15 januari van ieder jaar een door de geldgeefster te verschaffen saldobiljet, vermeldende de op ultimo de- cember daaraan voorafgaand aan laatstgenoemde nog verschuldigde hoofdsom, zo nodig van zegel voorzien, te tekenen en aan haar af te geven. Artikel 8. Alle kosten op sluiten en tenuitvoerleggen van de overeenkomst van geldlening nu en later, zoals zegelkosten der akte en door het Rijk te heffen zegelrecht op de onderhandse lening, alsmede alle blastingen, waarmede de rentebetalingen van deze lening mochten worden getroffen, zijn, behoudens het geval bedoeld in artikel 6, voor rekening van de ge- meente. Artikel 9. De gemeente zal, zo de geldgeefster te eniger tijd mocht wensen, dat de lening geheel of ten dele wordt overgenomen door één of meer door de geldgeefster nader te bepalen instellingen, haar medewerking verlenen dat zodanige overname tot stand komt. De kosten hiervan komen voor re- kening van de geldgeefster. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 oktober 1963. t)e secretaris, voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 31