137 2e Afd. 20 december 1963. Artikel 8. De gebruiker draagt zorg, dat personen, afkomstig uit een gezin waarin een besmettelijke ziekte heerst, het gebouw niet betreden en voorts, dat alleen deelnemers of kandidaat-deelnemers tot de lessen of oefeningen worden toegelaten. Artikei 9. Het is leden van jeugdverenigingen of jeugdafdelingen van verenigin- gen verboden in een lokaal te oefenen of werkzaam te zijn zonder dat een leider(ster) aanwezig is. Artikel 10. Gangen en vertrekken van het schoolgebouw, welke niet nodig zijn voor het bereiken van de kleedkamers, de toiletten, de wasgelegenheden en het lokaal, mogen niet worden betreden. Artikel 11. De verlichting mag slechts in het voor het gebruik aangewezen ge- deelte van het schoolgebouw worden gebruikt van een kwartier vöör tot een half uur na de gebruiksuren. Artikel 12. Het is aan een ieder verboden rijwielen, bromfietsen, motorrijwielen enz. te plaatsen binnen het gebouw, waartoe het lokaal behoort; van een even- tueel bij het gebouw aanwezige stallingsruimte kan zo mogelijk gebruik worden gemaakt. Artikel 13. Het is verboden in het schoolgebouw te roken. Artikel 14. In een gymnastieklokaal mogen de deelnemers uitsluitend gebruik ma- ken van gymnastiekschoenen met zachte zolen zonder hakken. Het dragen van schoeisel waarmede de straat is betreden, evenals het gebruiken van turnschoeisel met zwart rubber loopvlak is in een gymnastieklokaal ver- boden. Artikel 15. Balspelen, waarbij de bal in aanraking komt met de wanden van een gymnastieklokaal, zijn niet geoorloofd. Ballen waarmede buitenspelen zijn beoefend mogen niet worden gebruikt. Artikel 16. De in een gymnastiekiokaal aanwezige toestellen en voorwerpen dienen na het gebruik behoorlijk te worden opgeborgen en mogen niet over de vloer worden gesleept. Het is verboden zonder toestemming Van burge- meester en wethouders toestellen of vöorwerpen uit een lokaal te verwij- deren of andere daarbinnen te brengen. Artikel 17. De gebruiker draagt er zorg voor, dat verontreiniging van het gebouw zoveel mogelijk wordt voorkomen. In geval van ernstige verontreiniging wordt het gebouw van gemeente- wege schoongemaakt op kosten van de gebruiker.

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 19