4e Afd. 20 december 1963. 138 VERKOOP INDUSTRIEXERREIN INDUSTRIEWEG. Aan de Raad, Bij raadsbesluit van 26 september j.l., no. 97, heeft de gemeente een perceel industrieterrein aan de Industrieweg teruggekocht. Over de verkoop van een gedeelte van dit terrein zijn wij inmaddels tot overeenstemming gekomen met een adspirant-koopster, t.w. Van der Valk en Nieuwdorp N.V. te Heemstede. Het desbetreffende gedeelte is groot 1050 m2, de prijs bedraagt f 35,per m2. De koopster wil op het terrein een magazijnruimte bouwen voor onderdelen van bulldozers en dergelijke werktuigen. De door ons met de koopster gesloten voorlopige koopakte ligt met een situatietekening ten raadhuize voor U ter inzage. Wij stellen U voor door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit tot verkoop van het bedoelde industrieterrein over te gaan. gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 december De Raad der gemeente Heemstede; 1963; burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen op de grondslagen van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de desbetreffende voorlopige koopakte, aan Van der Valk en Nieuwdorp N.V. te Heemstede een perceel grond, groot 1050 m-, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, no. 8240 (ged.), gelegen aan de zuidzijde van de Industrieweg, op bijbehorende tekening in groene kieur aangegeven, voor de prijs van 35,per m2; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zullen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 12 december 1963 Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde BESLUIT: laan ter openbare raadsvergadering van 20 december 1963. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 23