=0 143 4e Afd. 20 december 1963. BENOEMING LID VOKDEKINGSCOMMISSIE. Aan de Raad, In Uw vergadering' van 26 september j.l. werden tot leden van de com- missie, bedoeld in artikel 8 van de Woonruimtewet, de zogenaamde vor- deringscommissie, benoemd de heren: N. J. van der Linden, J. Schippers, M. van Ravenstein, J. A. A. M. van der Weiden en H. D. Vooren. De heer Vooren, die door ons college als voorzitter van de vorderings- commissie is aangewezen, heeft geen zitting in de commissie, die ons col- lege adviseert met betrekking tot het verlenen van vergunningen als be- doeld in artikel 1 van de Woonruimtewet. Aldus is enigermate tegemoet gekomen aan de in Uw vergaderingen meermalen geuite wens beide ge- noemde commissies niet samen te stellen uit dezelfde leden. De heer J. Schippers zal met ingang van 1 januari 1964 geen lid meer zijn van de huisvestingscommissie. In verband daarmede heeft hij Uw College verzocht hem, eveneens per 1 januari 1964 ontslag te verlenen als lid van de vorderingscommissie. Wij stellen U voor hem het gevraagde ontslag eervol te verlenen. In onze heden gehouden vergadering zijn wij tot de conclusie gekomen, dat van verdergaande vervanging van leden van de vorderingscommissie door leden, die geen deel uitmaken van de huisvestingscommissie, op prak- tische gronden behoort te worden afgezien. Wij stellen U daarom voor, in de plaats van de heer J. Schippers, tot iid van de vorderingscommissie met ingang van 1 januari 1964 te benoe- men mevrouw G. Prager-Bos, die sedert 1 oktober 1962 adviserend lid is van deze commissie. De benoeming zal gelden tot 1 oktober 1964, de da- tum, waarop alle leden van de commissie aftreden. Heemstede, 18 december 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. Behoort bij notulen van de vergadering van de raad van 20 december 1963. e voorzitter, De secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 33