2e Afd. 20 december 1963. was. De ervaring heeft geleerd, dat deze post als regel ontoereikend was en in de loop van het jaar aanvulling behoef de. Thans is onder onderdeel a het min of meer traditionele bedrag van f 1,50 per inwoner geraamd voor aanvulling van tekorten op andere posten van de gewone dienst, terwijl de onderdelen b en c de bedoeling hebben de op de gewone dienst drukkende kapitaalslasten van die investe- ringen te dekken, waartoe in 1963 na het samenstellen der begroting 1964 nog is of mocht worden besloten (b) en die van de investeringen waartoe in 1964 mocht worden overgegaan (c). Aangenomen mag worden, dat het in totaal geraamde bedrag voor een en ander toereikend zal blijken te zijn. Kapitaaldienst. In de kapitaaldienst der gemeentebegroting zijn de volgende memorie- posten opgenomen: I. Uitbreiding van het Raadhuis. n. Herstelwerkzaamheden aan „Meerzicht". III. Verbetering Wipperplein, Heemsteedse Dreef, Valkenburgerlaan en Glipper Dreef. IV. Verbetering Leidsevaartweg tussen Rivierenbuurt en station. V. Vervanging brug over de Leidsevaart bij de Manpadslaan door een kwakel. Voor verschillende van deze werken zijn reeds maatregelen in voor- bereiding. Wij stellen U voor tot vaststelling van de gemeentebegroting en die van de takken van dienst met de daarbij behorende wijzingsbesluiten over te Heemstede, 16 oktober 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 7