2e At'd. 30 januari 1964. 22 KREDIET VOOR INDELING GASBUIZENNET IN SECTOREN. Aan de Raad, Met een eventuele distributie van aardgas zal niet gelijktijdig in de ge- hele gemeente kunnen worden begonnen, doch dit zal sectorgewijs dienen te geschieden. Daartoe moet iedere sector volledig van het overige deel van het buizennet kunnen worden afgesloten. Hiervoor is het inbouwen van een aantal afsluiters dan wei blindflenzen noodzakelijk. De blindflenzen zullen alleen tijdens de omschakeling ingezet worden en na de voltooiing daarvan weder worden verwijderd. De afsluiters daarentegen zullen permanent in het net aangebracht blijven. Met behulp van deze afsluiters zullen gedeel- ten van het gasbuizennet snel afgesloten kunnen worden, hetgeen van be- lang kan zijn indien een deel van het net door oorlogshandelingen ernstig beschadigd zou worden. Met de aanschaffing van de bovengenoemde afsluiters en blindflenzen en het aanbrengen daarvan in het net zal een bedrag van 25.000,ge- moeid zijn. Een specificatie van dit bedrag is voor U bij de stukken ter inzage gelegd. Wij stellen U voor, door vaststelling van nevcnsgaand ontwerp-besluit, de benodigde gelden te onzer beschikking te stellen. Heemstede, 22 januari 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektrici- teitsbedrijven; BESLUIT: burgemeester en wethouders voor het aanbrengen van afsluiters en blind- flenzen in het gasbuizennet een krediet van f 25.000,ter beschikking te stellen en dit bedrag te brengen ten laste van de kapitaaldienst van de begroting voor het gasbedrijf. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 januari 1964. secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 43