25 ~y 2e afd. 30 januari 1964 le WIJZIGING VAN DE UITKERINGS- EN PENSIOENVERORDENING WETHOUDERS 1963 Aan de Raad, Bij Uw besluit van 26 september 1963, no. 103, werd door Uw College vastgesteld de Uitkerings- en Pensioenverordening Wethouders 1963. Deze verordening heeft het college van Gedeputeerde Staten aanleiding gegeven tot het maken van een drietal opmerkingen. De desbetreffende brief ligt voor Uw leden bij de stukken ter inzage. Wij zijn van mening, dat aan het verzoek van Gedeputeerde Staten, voor wat de opmerkingen onder de punten 1 en 2 betreft, behoort te worden voldaan. Met betrekking tot de onder punt 3 vermelde opmerking delen wij U mede, dat opneming van een bepaling, als daar bedoeld, siechts van belang is voor één lid van ons college, voor wie de oude pensioenbepalingen thans nog gunstiger zijn dan de bestaande pensioenvoorziening. Dit verschil in pensioenaanspraken wordt echter in de toekomst steeds kleiner, zodat op- neming van een dergelijke bepaling nog slechts voor enkele jaren van be- lang is. Bovendien zou, indien in de loop der eerstkomende jaren toch nog een beroep op de oude pensioenregeling zou moeten worden gedaan, de regeling altijd nog aangepast kunnen worden. Indien Uw College zich met het vorenstaande kan verenigen stellen wij U voor over te gaan tot vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 22 januari 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 januari 1964; BESLUIT: de Uitkerings- en Pensioenverordening Wethouders 1963, vastgesteld bij besluit van 26 september 1963, no. 103, te wijzigen als volgt: le. in de considerans worden tussen de woorden „gelet op" en „de wet" ingevoegd de woorden: ,,de wet van 1 augustus 1956, stbl. no. 455, en"; 2e. in artikel 22, le lid, onder b, wordt voor „artikel 14" gelezen: „artikel 21". Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 januari 1964. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 49