27 2e Afd. 27 februari 1964. MEUBILAIR BOSCH EN HOVENSCHOOL Aan de Raad, Het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier heeft, onder intrekking van zijn aanvrage van 7 januari 1964, op 9 febru- ari 1964 een ander verzoekschrift ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mo- gen ontvangen voor het aanschaffen van meubilair ten behoeve van de Bosch en Hovenschool. Die aanschaffing betreft: a. 2 kasten voor het opbergen van leermiddelen ten dienste van het on- derwijs in natuurkunde. De aanwezige kast is te klein en kan gebruikt worden voor het opber- gen van de boeken van de bibliotheek voor het onderwijzend personeel b. meubilair voor het kamertje voor het onderwijzend personeel; dat ka- mertje wordt ook gebruikt door de schoolarts en -tandarts. Het bestuur raamt de totale kosten van aanschaffing op rond f 1.000, te zijner tijd wordt dat bedrag ingevolge de wettelijke bepalingen aan onze goedkeuring onderworpen. Aangezien voorts bij inwilliging der aanvraag de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden, stelien wij U voor deze door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders gelet op artikel 72 en volgende van de Lager-onderwijswet 1920; ingevolge zijn verzoekschrift van 9 februari 1964 aan het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, ten behoeve van de Bosch en Hovenschool de benodigde gelden te verstrekken voor het aan- schaffen van meubilair. Heemstede, 19 februari 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 februari 1964. De/secrctaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 3